Rozřazovací test z anglického jazyka je určen pouze pro studentky a studenty přijaté ke studiu Učitelství pro 1. stupeň kombinovaného studia v akademickém roce 2022/2023.

Rozřazovací test má 80 otázek a jeho cílem je rozdělení studentů do dvou skupin dle dosažené jazykové úrovně: mírně pokročilí a středně pokročilí. U každé otázky vyplňte pouze jedno slovo (stažený tvar se počítá jako jedno slovo, např. can't, doesn't).

Studenti/tky začátečníci a velmi pokročilí - zapište se prosím na jiné jazyky.

Na celý test je 20 minut. 

Po zodpovězení otázek je třeba kliknout na tlačítko Odeslat vše a ukončit pokus. Po vypršení časového limitu se test uzavře a odpovědi se automaticky odešlou. Test je možné absolvovat pouze jednou, nejpozději do středy 14. 9. 2021 (23:59).

Výsledná jazyková úroveň pro studium předmětu Cizí jazyk - angličtina I vám bude sdělena do 16. 9. 2021 po ukončení testování všech zájemců o studium anglického jazyka. Výsledky rozřazovacího testu jsou důležité pro správné umístění do jazykového semináře, z tohoto důvodu prosím nepoužívejte v průběhu testování žádné pomůcky a s nikým nekomunikujte.

V případě dotazů kontaktujte Kristýnu Červinkovou Poesovou z Katedry anglického jazyka a literatury: kristyna.cervinkovapoesova@pedf.cuni.cz nebo na k.poesova@gmail.com.