Kurz francouzština pro začátečníky I. (JLB069) je určen pro začátečníky bez znalosti jazyka. Je vyučován podle metody Édito A1 v rozsahu unité 0 - unité 3. Zde naleznete materiály z výuky, materiály a odkazy na rozšiřující učivo, zadání samostatné práce a domácích úkolů.
Podrobnější informace k předmětu v SIS: https://is.cuni.cz/studium/predmety/index.php?id=ead49bb81d74c8f504aad113be8645c6&tid=1&do=predmet&kod=JLB069
Kurz je určen všem studentům bakalářského i magisterského studia, kteří začali v zimním semestru se studiem francouzštiny chtějí dále rozšířit své znalosti. Navazuje na kurz Francouzština pro začátečníky I (JLB069), vyučovaný v zimním semestru.
Le cours est destiné aux étudiants inscrits au cours Francouzština I. (JLB035) du jeudi (14h. - 15h.20, Hollar, salle No 20).
Le cours est destiné à tous les étudiants intéressés par l´Histoire contemporaine de la France, maîtrisant le français à un niveau suffisamment élevé pour comprendre et s´exprimer de façon autonome. Il sera enseigné par la méthode EMILE (= Enseignement d´un matière intégrée à une langue étrangère) qui a pour objectif de faire progresser les apprenants non seulement dans la langue mais également dans la discipline apprise dans cette langue.